Webinář – Novinky na Seznamu zakázaných látek a metod pro rok 2022 | Česká federace boccii, z.s.

Níže si vám dovolujeme předat informaci z Antidopingového výboru ČR ohledně webináře na téma “Novinky na Seznamu zakázaných látek a metod pro rok 2022“.

Vážení sportovní přátelé, jelikož sportovci jsou nakonec zodpovědní za jakoukoli zakázanou látku, která se nachází v jejich těle, bez ohledu na to, jak se tam dostala, nebo zda měl sportovec v úmyslu podvádět, rozhodli jsme se v rámci kampaně zařadit tematický webinář na téma ,,Novinky na Seznamu zakázaných látek a metod pro rok 2022“. Webinář se uskuteční 15.6. od 18:00-19:00 a povede jej MUDr. Tomáš Brož.

Tento webinář je určen všem sportovcům, zařazeným v registru pro testování a všem reprezentantům. Dozví se v něm co je Seznam, jaké změny na něm pro aktuální rok proběhly a na co si dát pozor. Přihlásit se mohou prostřednictvím tohoto registračního formuláře. Vás poprosíme o pomoc s distribucí.

Dále bychom Vás chtěli informovat o tom, že na dotazy o lécích byl nově zřízen e-mail: leky@antidoping.cz (místo info@antidoping.cz). Dotazy ohledně léků tedy prosím nyní směřujte na něj.