Aktuálně | Česká federace boccii, z.s.

Vyhlášení boccisty roku 2023

Česká federace boccii, z.s. bude vyhlašovat další ročník BOCCISTY ROKU 2023 a to v pátek 16.2.2024 v Hotelu Holiday Inn v Praze od 16 hodin. Součástí slavnostního večera bude i zhodnocení výsledků státní reprezentace za uplynulý rok.

Celý článek..

Brožura České federace boccii

Boccia [boča] je skvělá pro všechny, koho v důsledku zdravotního hendikepu získaného při narození, po nemoci nebo po těžkém úraze, přestaly poslouchat ruce, nohy, nebo obojí. Často je to jediný sport, který se svým hendikepem mohou dělat. Boccia jim přináší

Celý článek..

Kurz pro nové rozhodčí 2024

Chceš se stát součástí mladého týmu rozhodčích a spolupracovat také s našimi mezinárodními rozhodčími? Chceš se setkat s úspěšnými paralympioniky naší reprezentace?

Neváhej a přidej se k nám už příští měsíc na kurz, kde budeš mít příležitost osobnostního růstu a

Celý článek..

Nominace reprezentantů boccii ČR pro rok 2024

Nominace hráčů do reprezentace boccii ČR je vytvořena na základě vyhodnocení Nominačních kritérií reprezentace boccii ČR pro rok 2024, které jsou přílohou této nominace. Hráči, kteří přijmou nominaci, podepisují reprezentační smlouvu s ČFB.

Na základě zdůvodněného návrhu Komise trenérů, může

Celý článek..

Heraklion 2023 World Boccia Challenger (20-28.10.2023)

Reprezentační výprava boccistů ČR odletěla na poslední světový turnaj World Boccia Challenger Heraklion v Řecku.

V termínu 20-28.10.2023 se nám představí v soutěži jednotlivců tito sportovci: Kateřina Cuřínová BC1, Simona Blažková BC1, Roman Sajdak BC1, Václav Herzinger BC3, Jiří Svojanovský

Celý článek..